Neoangin – jego przeznaczeniem jest zwalczyć ból gardła

Przeznaczeniem neoangin jest zapobieganie stanom zapalnym i chorobom zakaźnym w obrębie jamy ustnej, gardła i krtani (np. zapalenie błony śluzowej jamy ustnej, pleśniawki, zapalenie dziąseł, nieżyt gardła i krtani) oraz pomocniczo w ich leczeniu.

Gardło jest górną częścią układu oddechowego (część nosowa), pełniącą swoją rolę w procesie oddychania. Ale gardło to również skrzyżowanie dróg oddechowych i przewodu pokarmowego (część środkowa/ustna), stykające się z przełykiem. Na tym odcinku najważniejszymi funkcjami są przełykanie i oddychanie. W kolejnej swojej części – krtaniowej – gardło pełni funkcję rezonansu w procesie wokalizacji. Struny głosowe są aktywne, gdy mówimy, a nagłośnia zapobiega wpadaniu pokarmu do dróg oddechowych. Węzły chłonne tworzą dodatkowo ochronę organizmu przed infekcjami. Ból gardła może pojawić się nagle, czasem poprzedzony bywa katarem. Ból nasila się podczas połykania. Towarzyszy mu uczucie drapania, kłucia oraz pieczenia. Błona śluzowa gardła jest przekrwiona i rozpulchniona. Możemy mieć suchy kaszel, przekrwione spojówki i powiększone węzły chłonne na szyi. Temperatura jest podwyższona, bolą nas mięśnie i głowa. Mamy kiepskie samopoczucie.
NEO ANGIN Z CUKREM wykazuje skojarzone działanie składników: niszczy prawie wszystkie Gram-dodatnie i Gram-ujemne bakterie, a także grzyby powodujące zakażenia w obrębie jamy ustnej i gardła.

Dawkowanie: Dorosłym i dzieciom powyżej 6 roku życia podaje się 1 tabletkę NEO ANGIN Z CUKREM do powolnego ssania co 2-3 h.

Kup Neoangin w aptece internetowej

Reklamy

Informacje o bolgardla

Blog o bólu gardła
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ból gardła i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s